ГоловнаПро компаніюЗНИЖКИНовиниКонтактиДоставкаКоментарии
OK
parakord.com.ua
З 10:30 до 18:00 Вихідні: СБ-НД
Блог Блог Галерея Галерея
КорзинаКорзина
Товаров нет

Блог

Що таке паракорд (paracord).
06.10.2015
Паракорд 550 – незамінна річ у повсякденному житті! ... Список екстрених ситуацій можна продовжувати нескінченно, а разом з тим перераховувати функції паракорду: будівництво укриття, виготовлення плотів та нош, джгут для зупинки кровотечі і навіть зубна нитка (як би дивно це не звучало) – універсальність використання вражає!
Читать далее
Використання паракорду
06.10.2015
Використовувати паракорд стали ще минулого століття. Щоправда не у побуті, а у військових цілях... За часів Другої світової війни паракорд служив стропами для американських парашутів. Після десантування парашутисти зрізали стропи і використовували трос у різних цілях.
Читать далее
13 способів використання паракорду
18.02.2016
Стаття про найпопулярніші варіанти використання паракорду.
Читать далее
Паракорд у повсякденному житті
19.02.2016
Паракорд 550 – незамінна річ під час подорожей та виїздів на природу, отже – обовязкова складова наборів виживання. Але використання паракорду не обмежується екстремальними ситуаціями та похідними умовами. Застосування троса знайшло своє місце і в повсякденному житті, що вкотре доводить його універсальність.
Читать далее

Випадкові вироби

Браслеты из паркордаБраслеты из паракордаПрименение паракордаБраслеты из паракордаБраслет из паракордаТемляк из паракордаБраслеты из паракордаFlame