ГоловнаПро компаніюЗНИЖКИНовиниКонтактиДоставкаКоментарии
OK
parakord.com.ua
З 10:30 до 18:00 Вихідні: СБ-НД
Блог Блог Галерея Галерея
КорзинаКорзина
Товаров нет

Список виставок 2017 року за участю компанії PARAKORD

           Шановні покупці, партнери та колеги. З радістю хочемо ознайомити вас із майбутніми виставками 2017 року, в яких бере участь наша команда.

        Відвідавши їх, ви можете особисто придбати товар, що цікавить, обговорити умови співпраці, а також отримати незабутні враження від шоу, підготовленими організаторами.

Отже, список майбутніх виставок:

          1.    23 – 24 вересня «Сталева грань», місце проведення Київ, Україна.

sg_log

        Відома виставка любителів холодної зброї, де представлені ножові вироби як ручної роботи, так і вироби світових виробників. Крім цього, ви можете подивитися захоплююче бойове шоу, взяти участь у конкурсах та виграти безліч призів.

Ну і звичайно, що за ніж без темляка та намистини ручної роботи. На виставці ви можете ознайомитись та за бажання придбати наші вироби.

 

 

           2.      27 – 30 вересня «Alltex», місце проведення Київ, Україна.

alltex_logo

          Одна із найбільших виставок України текстильної продукції. 32-а щорічна виставка, що включає уявлення різних тканин, ниток, фурнітури та текстильної продукції.

Крім цього, на одній території також пройде виставка рукоділля та екологічно чистих товарів.

         Ці виставки ідеально підходять для встановлення нових ділових знайомств, налагодження співпраці або просто приємного та цікавого проведення часу.

 

            3.      10 – 13 жовтня «Зброя та безпека», місце проведення Київ, Україна.

oruzhbezop_logo

    Виставка сподобається тим, хто цікавиться воєнною тематикою. Різні види спорядження, від туристичного та спортивного до тактичних та надтехнологічних екіпірувань.

   Окрім цього, виставка військової техніки та ознайомлення впровадження технологій НАТО у виробництво спорядження.

   Паракорд, як відомо, спочатку є військовим продуктом і все ще відіграє основну роль при виробництві спорядження надміцної якості.

 

           4.      12— 15 жовтня «PtakWarsawExpo», місце проведення Надажин, Польща.

ptac_logo

         Завершальна виставка за нашою участю цього року. Ми не вперше беремо участь у європейських виставках, тим самим зміцнюючи свою позицію на євроринку.

Найбільша польська виставка, яка цього року представляє військовий напрямок та мілітарі розробки.

На виставці ви зможете ознайомитись з різними виробниками військового спорядження та обладнання, а також налагодити партнерські та ділові контакти.

 

 
Ось список очікуваних виставок 2017 року за нашою участю. Тут ви можете ознайомитися з нашою продукцією і подивитися в живу цікавий для вас товар. З радістю чекаємо на вас. 

Дата публикации: 15.09.2017

Випадкові вироби

Браслет из паракордаПрименение паракордаБраслет из паракордаБраслет из паракордаБраслеты из паракордаБраслеты из паракордаFlameБраслеты из паракорда